Pirmasis lietuvoje
uždaras batutų parkas.

1300 kv.m. ploto arena, kurios grindys ir netgi sienos iš batutų, sujungtų į vieną šokinėjimo erdvę.

Pirmasis lietuvoje
uždaras batutų parkas.

1300 kv.m. ploto arena, kurios grindys ir netgi sienos iš batutų, sujungtų į vieną šokinėjimo erdvę.

Svarbi informacija lankytojams

Jump Space batutų parkas šį pavasarį keliasi į naujas patalpas. Mus rasite :

DĖMESIO! Norime informuoti, jog dalies ilgalaikių atsakomybės sutikimų galiojimas baigėsi 2017.12.31. Jei nežinote iki kada galioja atsakomybės sutikimo forma, rekomenduojame prieš atvykstant paskambinti tel. +370 675 00818 arba parašyti užklausą FB. Būtinai patikrinsime ir informuosime.

SVARBU! Kiekvienas lankytojas turi išklausyti instruktažą, atlikti apšilimą ir pasirašyti sutikimą dėl atsakomybės.Nepilnamečiai lankytojai privalo turėti tėvų ar globėjų pasirašytą sutikimą. Sutikimą galima atsispausdinti čia.

REKOMENDUOJAME šokinėjant avėti kojines gumuotu padu. Specialios kojinės suteikia stabilumo ant batuto ir sumažina čiurnų traumų tikimybę. Kojinių gumuotų padu galite įsigyti Jump Space kasoje.

INFORMUOJAME, jog į skambučius atsakoma tik parko darbo valandomis, t.y. I-V 12:00-22:00, VI-VII 10:00-22:00. I-III skambučių srautas padidėja dėl švenčių užsakymų, todėl atsiprašome, jei iš pirmo karto nepavyksta prisiskambinti.

Atvykstant savaitgaliais, švenčių dienomis ar moksleivių atostogų metų rekomenduojame rezervuotis vietas iš anksto paskambinus telefonu  +370 675 00818, jog atvykus nereikėtų laukti.

sprendimas:   Internetiniu puslapiu kurimas